KONST / Litografier / Färglitografi 12837045
nr 1283 7045
Frank Björklund
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Galghumor. Signerad, numrerad 23/99. Bladets mått: 64x45 cm, löst blad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:03:41
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.400 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
21 okt
Frank Björklund
Läs mer om Frank Björklund